Munkaleírás

Fémipari szakember toborzó

Németországi szakember igényünk kielégítése érdekében lelkes jó kommunikáció képességgel rendelkező szakmabeli munkatársat keresünk, hegesztők, csőszerelők, szerkezetlakatosok, géplakatosok és élhajlítósok toborzásához azonnali belépéssel.

Feladatok:

  • cégünkhöz pályázó szakemberek előzetes szakmai szűrése telefonon
  • szakemberekkel próbamunka időpont leszervezése és a próbamunka "levezénylése" kiértékelése, (elsősorban AWI-, MIG/MAG-hegesztők, lakatosok, csőszerelők hegesztési és rajzolvasási tudás felmérése)
  • irodai adminisztrációs feladatok: teszt eredmények dokumentálása, szakmai tapasztalatok feljegyzése, alkalmasságnak megfelelő szakterület megállapítása
  • Németországi irodánkból érkező szakember megrendelések teljesítése, a legmegfelelőbb szakember kiválasztása, kezdés időpontjának és az egyéb részletek egyeztetése

 Elvárások:

  • magasszintű hegesztési és egyéb fémipari szaktudással rendelkezik
  • felhasználószintű számítógépes ismeretek: MS Word, Outlook, Excel
  • kiváló lelkes kommunikációs képesség
  • legalább B1-es német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • stabil háttérrel rendelkező német/magyar vállalkozás
  • hosszútávú, megbízható szerződéses munkaviszony
  • kiemelt kereseti lehetőség
  • igényes munkakörnyezet.

Munkahely: europakraft GmbH Magyarországi Fióktelepe, 2142 Nagytarcsa, Naplás u 8.
(Budapest M0-áson közvetlen az 58-as lejáró mellett)

europakraft GmbH Magyaroszági Fióktelepe

Naplás út 8.
  H-2142 Nagytarcsa
+36 28 920-120

europakraft GmbH

Reutlinger Straße 49-53
  72555 Metzingen
+49 7123 93697-0
  +49 7123 93697-41

Reutlinger Str. 49-53

Telefon: +49 7123 93697-0
Vertrieb: +49 7123 93697-55
Fax: +49 7123 93697-69